Praca

Zadania:

  • Prace przy produkcji elementów do pojazdów wykonywanych z kompozytów węglowych i szklanych.
  • Umieszczanie mat z włókien z tworzyw sztucznych w formach
  • Cięcie i łączenie różnych warstw za pomocą żywicy
  • Nakładanie żywicy ręcznie oraz za pomocą wałków i pędzli

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie przy tego typu pracach
  • Wykształcenie zawodowe – techniczne, mile widziane
Zadania:

  • rozwój technologii kompozytowej (kompozyty węglowe i szklano-węglowe)
  • projektowanie procesu i narzędzi do produkcji elementów pojazdów z kompozytów
  • nadzór i optymalizacja dotychczas stosowanych procesów technologicznych przetwórstwa kompozytów w firmie
  • nadzór nad wdrażaniem nowych technologii związanych z kompozytami

Poszukujemy osoby:

  • z wykształceniem wyższym, technicznym (mile widziane związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych)
  • posiadającej minimum 5 lat doświadczenia w produkcji związanej z kompozytami
  • posiadającej wiedzę specjalistyczną z zakresu produkcji związanej z kompozytami
  • posiadającej umiejętność obliczania struktur kompozytowych i umiejętność projektowania struktur kompozytowych z rozkrojami i podziałami technologicznymi włącznie
  • ze znajomością pakietu MS Office
  • znajomość programów takich jak: Inventor, AutoCad mile widziana
  • komunikatywnej, skrupulatnej, samodzielnej oraz nastawionej na sukces
Witaj,

jeśli jesteś:

  • uzależniona/y od adrenaliny
  • otwarta/y na nowe, śmiałe wyzwania
  • komunikatywna/y

– czytaj dalej.

Nasz zespół od kilku lat pracuje nad projektem urządzenia latającego – tzw. hoverbike’a. Zasadę działania możesz poznać czytając sąsiednie strony tej witryny. Obecnie szukamy do współpracy pasjonatów mocnych wrażeń – osób, które zajmowałyby się testowaniem urządzenia, dzieliły swoimi wrażeniami i spostrzeżeniami, które pozwolą na zwiększenie ergonomii użytkowania i frajdy płynącej z lotów.
Osoba z którą nawiążemy współpracę będzie brała także udział w pokazach promocyjnych urządzenia w czasie targów, prezentacji etc. Mile widziane doświadczenie motocyklowe.

Jeśli jesteś zainteresowana/y pełną wrażeń pracą w zgranym zespole – czekamy na Twoje krótkie CV i prezentację, w której opiszesz czym się pasjonujesz – co napędza Cię do działania i umotywujesz – dlaczego powinniśmy wybrać właśnie Twoją kandydaturę. Forma prezentacji – dowolna.

Oferujemy wysokie wynagrodzenie oraz zakwaterowanie.

Zadania :

– projektowanie, tworzenie i rozwój nowych funkcjonalności opartych na systemie Android,
– komunikacja z urządzeniami na bazie mikroprocesorów STM32 (USB, Bluetooth, WiFi)
– współpraca z programistą układów embedded dla STM32

Wymagania :

– minimum 2-letniego doświadczenia
– bardzo dobrej znajomości Android SDK
– bardzo dobrej znajomości języka Java
– znajomość środowiska mikroprocesorów STM32
– samodzielności, komunikatywności, skrupulatności

Oferujemy :

– zatrudnienie na umowę o pracę lub o dzieło
– nieformalną atmosferę pracy wśród zespołu wyjątkowych ludzi
– współtworzenie prototypu niezwykłego produktu

Miejsce pracy: Wojnicz lub zdalnie cała Polska

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres:
praca@hoverbike.com.pl
Zastrzegamy prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Po godzinach…

Data: 27.07.2017
Cechą charakterystyczną prężnie działających i odnoszących sukcesy organizacji jest to, że każdy powstający w ich łonie pomysł – nawet z pozoru niedorzeczny – brany jest pod uwagę, szeroko dyskutowany i poddawany rzetelnej ocenie. Najlepsze z pomysłów są zaś błyskawicznie i konsekwentnie wdrażane w życie.

Dlatego też, kiedy któryś z projektantów około godziny 14.30 wyartykułował niezobowiązujący pomysł: “zjadłbym grillowanego mięsa !” – kilka minut po godzinie 15.00 byliśmy już w komplecie na naszym Firmowym Stanowisku Imprezowym Na Wolnym Powietrzu – w skrócie FSINWP, a mięso skwierczało wesoło na rozgrzanym ruszcie pośród grzanek i boczku.

Kiedy zaś na świeżym powietrzu nastąpi zgromadzenie facetów w liczbie większej niż 1 – nieodzowne i oczywiste jest wprowadzenie do układu piłki do nogi i ogłoszenie konkursu w podbijaniu ! Bezkonkurencyjny tutaj okazał się Darek, który dokonał bardzo dużej liczby podbić. Nie wiemy dokładnie jaka to liczba, ponieważ odbijał tak długo, że zgłodnieliśmy i rezygnując z dalszej obserwacji jego poczynań udaliśmy się bliżej mięsa.
Przy okazji odbyły się również kreatywne próby połączenia klasycznej idei piłki nożnej z baletem (Chyba. Przynajmniej tak to wyglądało).