Aktualności

Próby lotu
Po wielu próbach udało nam się stworzyć system stabilizacji umożliwiający bezpieczną kontrolę urządzenia w locie.
W dniach 12-13 września zapraszamy do Katowic na
"Impact mobility rEVolution’18"
Podczas tego wydarzenia łączącego społeczność branży motoryzacyjnej i transportowej z sektorem wysokich technologii przedstawimy projekt Hoverbike - innowacyjnego, kompaktowego środka transportu lotniczego niskiego pułapu.
Projekt HOVERBIKE otrzymał I nagrodę 11 konkursu INNOVATOR Małopolski w kategorii START-UP


Obejrzyj film, który ilustruje ułożenie najważniejszych elementów urządzenia.
Projekt HOVERBIKE został zaprezentowany w czasie Polish Tech Night w Berlinie. Wydarzenie umożliwia wymianę doświadczeń między twórcami startupów z Polski i Niemiec, a także zwraca uwagę niemieckich inwestorów na możliwości inwestycyjne na polskim rynku.
Materiał TVN24 o miłośnikach różnej postaci lotów. W tym - o HOVERBIKE'u Źródło: FAKTY.TVN24.PL
Obejrzyj nowy interaktywny model 3D HOVERBIKE Raptor.
Na naszym stanowisku pomiarowym trwają próby śmigieł o napędzie elektrycznym w testowym modelu Raptora. W ciągu kilku tygodni połączymy je z testami śmigieł głównych - po ostatecznym sparametryzowaniu zespołu napędu spalinowego. Model w skali 1:1 podwieszony jest do umieszczonej na wysięgniku głowicy pomiarowej. Głowica dzięki zainstalowanym tensometrom umożliwia odczyt sił powstających we wszystkich osiach w wyniku działania każdego ze śmigieł i pozwala na skonfigurowanie automatyki sterującej odpowiedzialnej za wykonywanie manewrów maszyną w trakcie lotu.